در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
science
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۴۶:۴۴

 نتيجه ماه‌ها و شايد سالها زحمت يك پژوهشگر زماني به بار مي‌نشيند و حاصل مي‌دهد كه وي بتواند مقاله خود را در يك مجله معتبر علمي چاپ نمايد. بدين قرار، پذيرش و چاپ مقاله يك فرآيند بسيار با اهميت و حساسي است. بارها در مطالب آموزشي (ورود به صفحه آموزشها) همين وب سايت در مورد شرايط و ضوابط مختلف پذيرش و چاپ مقاله صحبت نموده‌ايم و پژوهشگران را از جوانب مختلف و حساس آن مطلع كرده‌ايم. با اين حال، برخي از پژوهشگران به دلايلي اين امكان را ندارند كه مقاله نگارش شده خود را به مجلات علمي ارسال نمايند و پيگيري‌هاي لازم را انجام دهند. مركز پژوهشي اوج دانش برحسب اين نياز پژوهشگران و با همكاري جمعي از پژوهشگران زبده و با رزومه در رشته‌هاي مختلف توانسته است اين عزيزان را در فرآيند پذيرش و چاپ مقاله ياري دهد. پذيرش و چاپ فوري مقاله در مجلات بين المللي يكي از ارزنده‌ترين خدمات اين مركز پژوهشي مي‌باشد و به واسطه آن توانسته‌ايم مقالات بسيار زيادي را از كشور عزيزمان در مجلات مختلف دنيا به مرحله پذيرش و چاپ برسانيم. چاپ سريع مقاله در مجلات بين المللي فرآيندي تخصصي است كه براي انجام آن مهارتهاي بسيار زيادي بايد درگير شود. در زير به برخي از اقدامات اين فرآيند اشاره مي‌شود.

سايت پذيرش مقاله و چاپ مقاله اوج دانش را مشاهده كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۳۸:۰۴

بسياري از ژورنال‌هاي علمي داراي سيستم سابميت آنلاين مقاله هستند كه باعث مي شود نحوه رديابي مقاله ارسالي به مجله و تعيين وضعيت كنوني آن در مجله راحت‌تر شود. سيستم انلاين مقاله مي‌تواند سردرگمي مولفان مقاله را از نتيجه و فرآيند كنوني بررسي مقاله مطلع سازد. وقتي مجله سيستم انلاين سابميت براي مقاله نداشته باشد نويسندگان مقاله لازم است تا مقاله را از طريق ايميل به مجله ارسال نمايند. بارها شايد تجربه كرده باشيم كه بعد از ارسال ايميل و گذشت چند روز از ارسال مقاله، متاسفانه هيچ اطلاعي از سرانچام ايميل و محتويات آن نداريد. در اينجا قصد ان داريم كه با ذكر مفاهيم موجود در سيستم ارسال آنلاين مقاله به ذكر نحوه رديابي مقاله ارسالي در سيستم سابميت مجله و مفاهيم آن بپردازيم.

سايت پذيرش مقاله و چاپ مقاله اوج دانش را مشاهده كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۷:۰۴

تكانشگري طيف گسترده اي از رفتارهايي است كه روي آن كمتر تفكر شده، به صورت رشد نايافته براي دستيابي به يك پاداش يا لذت بروز مي كنند، از خطر بالايي برخوردارند و پيامدهاي ناخواسته قابل توجهي را در پي دارند. رفتارهاي تكانشي كه در برخي رويكردها، رفتارهاي مخاطره آميز ناميده مي شود، به عملكردهايي گفته مي شود كه اگر چه تا اندازه اي با آسيب يا زيان هاي احتمالي همراهند، امكان دستيابي به گونه اي پاداش را نيز فراهم مي كنند. سه ويژگي اين رفتارها شامل برگزيدن يك گزينه از ميان دو يا چند گزينه با پاداش احتمالي، همراهي يكي از گزينه ها با احتمال پيامدهاي ناگوار، و روشن نبودن احتمال پيامد ناگوار در زمان رخداد رفتار مي باشد. بنابر تعريفي ديگر، رفتارهاي تكانشي طيف وسيعي از اعمالي را شامل مي شوند كه روي آن تفكر كمي صورت گرفته، به طور نابالغ و با وقوع سريع و آني، بدون توانايي در انجام تمركز بر يك تكليف خاص و در غياب يك برنامه ريزي مناسب رخ مي دهند و از خطرپذيري بالايي برخوردار هستند. مرور تحقيقات انجام شده درباره تكانشگري نشانگر آن است كه تكانشگري و رفتارهاي تكانشي هسته اصلي بسياري از اختلالات رواني از قبيل بيش فعالي/نقص توجه، اختلالات شخصيت، اختلال يادگيري، اختلال سلوك، اختلال كنترل تكانه، سوء‌مصرف مواد و رفتارهاي خودكشي گرايانه را تشكيل مي دهند.

فروشگاه پرسشنامه ، پروتكل و پاورپوينت ايران تحقيق را مشاهده كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۶:۱۲

 

موسسه ايران تحقيق از زمان شكل گيري خود اقدام به تهيه بسته‌هاي آموزشي و پروتكل‌هاي مداخله براي روانشناسان و مشاوران كرده است. يكي از بسته‌هايي كه تهيه آن توسط تعداد بالايي از كاربران سايت مطرح شده بود پكيج آموزش اصول فرزندپروري بود. با توجه به اين درخواست، سه تن از همكاران موسسه ايران تحقيق با مدرك دكتري روانشناسي اقدام به گردآوري جديدترين مطالب مربوط به فرزندپروري نمودند و پس از ترجمه و ويراستاري، آن را در قالب پكيج حاضر تدوين نمودند. به جرات مي‌توان گفت كه پكيج آموزش اصول فرزندپروري مي‌تواند مورد استفاده تمامي والدين و حتي افراد شاغل در حوزه آموزش و پرورش باشد.

فروشگاه پرسشنامه ، پروتكل و پاورپوينت ايران تحقيق را مشاهده كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۵:۱۲

همه ساله وزارت علوم، دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت ليست مجلات معتبر و نامعتبر را براي راهنمايي دانشجويان و اساتيد به روز مي‌نمايد. برخي از مجلاتي كه داراي ايندكس هايي مانند ISI،SCOPUS، ISC و غيره هستند به خاطر دلايل مختلفي از جمله پايين آمدن كيفيت علمي مجله و درج مقالات سطح پايين در آن از نظر وزارتين و دانشگاه آزاد مجلاتي قاقد اعتبار قلمداد مي‌شوند و اخذ پذيرش و چاپ در مجلات نامعتبر اعلام شده توسط خود را بي اعتبار مي‌دانند.

 سايت چاپ مقاله و ترجمه مقاله اوج دانش را مشاهده كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۴:۲۲

فرض كنيد شما در يك يا چند سال پيش مقاله‌‍‌اي را به مجله‌‌اي با نام physics review ارسال مي‌كنيد. اين مجله بنا به دلايلي بعد از اينكه شما مقاله را در آن چاپ كرده‌ايد عنوان خود را به physics study تغيير مي‌دهد. با فرض اينكه مجله مذكور با نام physics review داراي ايمپكت فاكتور ۳/۵  بوده است اكنون سوال اينجاست كه آيا ضريب تاثير آن مجله از بين مي‌رود و نحوه محاسبه آن چگونه خواهد بود؟

 سايت چاپ مقاله و ترجمه مقاله اوج دانش را مشاهده كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۳:۳۴

سايت همايش ايندكس ضمن همكاري با وبسايت‌هاي علمي و آموزشي معتبر ايران و دبيرخانه همايش‌ها، توانسته است بانك ايميلي متشكل از ۳۵۰ هزار ايميل در تمامي رشته‌هاي دانشگاهي را گردآوري نمايد. پايگاه همايش ايندكس افتخار دارد كه تاكنون با بيش از ۱۰۰ همايش مختلف در زمينه تبليغات ايميلي همكاري نمايد كه حاصل آن رضايت بسيار بالاي مسئولان همايش‌ها و كنفرانس‌هاي معتبر بوده است. تمامي ايميل‌هاي اين پايگاه در حوزه دانشجويي و دانشگاهي بوده و تنها براي ارسال تبليغات همايش‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد. رشته‌هاي تحت پوشش عبارتند از:

– ايميل‌هاي رشته روانشناسي، مشاوره و علوم تربيتي

– ايميل‌هاي رشته مديريت، اقتصاد و حسابداري

 

– ايميل‌هاي رشته عمران، معماري و شهرسازي

– ايميل‌هاي رشته مهندسي كشاورزي

– ايميل‌هاي رشته مهندسي برق، مكانيك، صنايع و كامپيوتر

– ايميل‌هاي رشته پزشكي و حوزه‌هاي مربوطه

– ايميل‌هاي رشته علوم اجتماعي و مددكاري

– ايميل‌هاي رشته تاريخ و جغرافي

– ايميل‌هاي رشته تربيت بدني

– ايميل‌هاي رشته فقه، حقوق و علوم سياسي

سايت همايش ايندكس را مشاهده كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۲:۴۸

در سال‌هاي اخير رشد علمي سرعت بسيار زيادي گرفته است و ميليون‌ها  مقاله و كتاب در هر سال نوشته و چاپ مي‌شوند. بيشتر توليدات علمي دنيا به چند زبان از جمله انگليسي، فرانسوي، اسپانيايي و آلماني محدود شده‌اند و سهم ساير زبان‌ها در توليد علم بسيار كم است. حتي حجم انبوهي از توليدات علمي كشوري مانند ايران به زبان انگليسي چاپ مي‌گردند و بنابراين توجه به زبان‌هاي علمي بايد جدي گرفته شده است و ترجمه كتاب علمي مهم تلقي شود.

براي دستيابي به علم روز چند روش وجود دارد كه يكي از آن‌ها تجهيز پژوهشگران، اساتيد و دانشجويان به زبان‌هاي علمي دنيا از جمله زبان انگليسي است. اين هدف كمي سخت است چرا كه نياز به زمان طولاني و هزينه زياد دارد. راهكار ديگر ترجمه متون علمي به روز به زبان آن كشور است. اين كار در ايران نيز به صورت جدي پيگيري مي‌شود و در هر سال هزاران كتاب علمي ترجمه و چاپ مي‌شوند.

سايت چاپ كتاب نارون را مشاهده كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۱:۵۹

بسياري از دانشجويان و اساتيد دانشگاهي معمولاً علاقمند به توليد آثار علمي خود در قالب مقاله هستند. به طور معمول هر استاد يا دانشجوي تحصيلات تكميلي تعداد زيادي مقاله در مجلات مختلف ISI، اسكوپوس، ISC و ساير پايگاه‌هاي معتبر علمي مانند پاب مد به چاپ مي‌رساند. اما در زمينه نگارش كتاب حتي در بين اساتيد دانشگاه نيز خلاء جدي وجود دارد كه شايد يكي از دلايل آن عدم آشنايي با مزاياي چاپ كتاب باشد.

از سوي ديگر بايد به اين نكته توجه نمود كه نگارش كتاب در بين اساتيد و دانشجويان دانشگاه‌هاي معتبر جهان بسيار مرسوم است و بسياري از دانشجويان تحصيلات تكميلي در پايان دوره تحصيلات خود، نتايج پژوهش‌ها و يافته‌هاي خود را در قالب كتاب منتشر مي‌كنند. بنابراين مي‌توان ادعا نمود كه با وجود داشتن ميليون‌ها دانشجو در سطح تحصيلات تكميلي و هزاران استاد و مدرس دانشگاه، حجم تاليف كتاب‌هاي دانشگاهي در ايران در مقايسه با ساير نقاط جهان بسيار ناچيز است.

سايت چاپ كتاب نارون را مشاهده كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۱:۰۲

در نگارش، از ساختارهاي موازي براي ساختن جملات مركب يا تاكيد بر يك موضوع خاص استفاده مي‌شود. اما نكته مهم در موازي نويسي اين است كه همه عناصر اين ساختارها، مثل حروف اضافه، كلمات، و زمان، با يكديگر اصطلاحاً موازي باشند. اشتباهات مربوط به پارالليسم بيشتر در جملاتي پيش مي‌آيند كه حاوي يك فهرست، مجموعه يا مقايسه باشند. در ادامه به متداول‌ترين اشتباهات پرالليسم اشاره شده است.

 سايت ترجمه مقاله نيتيو را مشاهده كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ]